Біометричний паспорт

У початку 2014 року уряд пообіцяв почати друк біометричних паспортів вже цього року . Маючи даний документ , перетинати кордон з більшістю країн Європи можна буде без візи. Власникам закордонних паспортів старого зразка доведеться оформляти візу перед поїздкою , або оформити біометричний закордонний паспорт. Перший час можна буде оформити звичайний закордонний паспорт або біометричний , на ваш вибір.

Головною відмінністю біометричного паспорта від звичайного буде вбудований електронний чіп, що містить інформацію. Крім основних даних (ім’я , прізвище , громадянство і т.п.) він міститиме дані з від печатками пальця. Завдяки цьому чіпу підробити закордонний паспорт буде неможливо , так само стане неможливим використання вкрадених або загублених документів третіми особами при перетині кордонів.

Перелік документів на оформлення біометричного паспорта :

 •  внутрішній паспорт
 •  ідентифікаційний код
 •  довідка з воєнкомата або військовий квиток. (Тільки хлопцям до 25 років)

Для перетину кордону неповнолітнім тепер доведеться оформляти біометричний паспорт. Вже не буде можливості вписати дитину в закордонний паспорт батьків або оформити дитячий проїзний документ.

Так як перший час буде великий ажіотаж на біометричні документи – черги у ВГІРФо збільшаться. Якщо врахувати , що вони і зараз більший – то радимо поступати таким чином: почекати 10-12 місяців , поки дещо не спаде ажіотаж , або оформляти документи через наших партнерів. У них все відбувається в не прийомний час ВГІРФо для всіх громадян , таким чином черги не буде.

24 thoughts on “Біометричний паспорт

  1. Администратор

   там же где и в обычном – на страницах паспорта

   Reply
 1. Дмитро

  Підкажіть будь ласка, в якому місті Донецької області (підконтрольне української державі) я можу оформити та отримати біометричний закордонний паспорт, якщо я маю прописку на території зони АТО? Якщо немає таких міст, то в яких містах прилеглих областей до Донецької можна здійснити цю процедуру?

  Reply
1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: