Процедура оформлення закордонного паспорта

В Україні існує 2 варіанти оформлення закордонного паспорта:

1. Оформити закордонний паспорт самостійно, відвідавши ВГІРФО
2. Оформити закордонний паспорт за допомогою турфірм

 • При самостійному оформленні необхідно зробити наступне:

Необхідно подивитися телефон ВГІРФО за місцем прописки. Дізнатися робочі години і прийти для з’ясування точного списку документів. Які будуть потрібні оригінали і скільки копій доведеться зробити. Після цього переписати зі стенду реквізити та суми банківських проплат. Після чого необхідно піти у МВС і замовити довідку про несудимість та довідку з військкомату (тільки для хлопців). Так само можуть зажадати взяти виписку з адресного бюро або ЖЕКу. Зібравши всі документи можна йти в Ощадбанк і оплачувати квитанції. Перед цим уточніть у інспектора відділу по страховці. Зараз більшість ВГІРФО змушують клієнтів оплачувати страховку при оформленні закордонного паспорта. Це коштує 80 грн.

Коли все сплачено і є весь пакет документів – приходимо на подачу документів. У ОВІР варто прийти заздалегідь до відкриття, інакше можна не встигнути потрапити на прийом до кінця приймального часу. Оскільки бажаючих оформити закордонний паспорт з кожним роком збільшується а ОВІРів більше не стає – утворюються великі черги.

Потрапивши до кабінету до інспектора треба заповнити пару бланків та анкет. Так само в деяких ВГІРФО відразу відбувається сканування. Але багато хто не має необхідного обладнання. в такому випадку доведеться їхати до найближчого обласного центру і займати там чергу на прийом до інспектора. Після сканування потрібно відрахувати 25-40 робочих днів і тоді закордонний паспорт має бути надрукований. Знову доведеться прийти у ВГІРФОі зайняти чергу вже не до інспектора а на видачу. Якщо паспорт вже доправили і його підписав начальник – тоді його можна забрати. Якщо паспорт не підписаний – доведеться приїхати ще через пару днів на видачу.

 • При оформленні закордонного паспорта з допомогою турфірм:

Досить принести копію паспорта та коду в офіс турагенства. Всі інші документи і проплати оформляє турфірма. На місці менеджер узгодить з вами зручний час для відвідування ВГІРФО позачергово. Приходьте у вказаний час до інспектора на сканування без черги. Все. Як тільки закордонний паспорт вийде – вам передзвонить співробітник турагенціі та скаже час, коли його можна забрати.

Перелік турфірм через які можна оформити закордонний паспорт у Києві з будь-якою пропискою без черги можна побачити тут

59 thoughts on “Процедура оформлення закордонного паспорта

 1. Наталья

  Добрый день! Я оформила второй загранпаспорт, все оплатила, прошла сканирование, забирать его надо было к концу августа этого года. Одна беда, я проживаю в Луганской области, паспортных столов нет, где мне теперь искать свой паспорт

  Reply
 2. Любовь

  Проживаю в г.Северодонецк, сдавала документы на загран паспорт в мае 2014г., деньги внесены, паспорта нет. Что делать, кто вернет деньги, возместит расходы на обслуживание банком или выдадут паспорт?

  Reply
 3. Тамара

  Мы хотим отправить дочь (15 лет) с группой детей на отдых за границу… что нужно для выезда из Украины? Поездка не через тур.фирму. Спасибо.

  Reply
  1. Администратор

   Необходимо оформить детский проездной документ и нотариальное разрешение от родителей.

   Reply
 4. Тамара

  Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, как можно поменять загран паспорт после регистрации брака и в какой срок? Получала паспорт в Сумах. Заранее Вам благодарна.

  Reply
  1. Администратор

   паспорт на девичью фамилию сдаете и делаете новый паспорт на новую фамилию (это процедура оформления нового документа)

   Reply
 5. теличка

  где можна зделать загран паспарт, по какому адресу?

  Reply
  1. Администратор

   Киев, ул. Красноармейская 26 оф.43, метро Льва Толстого

   Reply
 6. руслана

  скажіть будь-ласка чи може бути відмова відкритя візи, якщо перша прострочена на місяць була?

  Reply
  1. Администратор

   возможно
   уточняйте в посольстве той страны, где планируете открывать визу

   Reply
 7. Віктор

  Скажіть,будь ласка,яким чином кримчани,котрі ще в Березні отримали російське громадянство,тепер подають та отримують (зокрема в Одесі) закордонні паспорти Украіни?? Я знаю таких з десяток.

  Reply
  1. Администратор

   украинский загранпаспорт делается только на основании украинского паспорта

   Reply
 8. Галина

  Добрый день! Около недели назад подала документы в ОВИР для изготовления нового загран паспорта в связи со сменой фамилии. В старом паспорте было несколько шенгенских виз. Можно ли прийти и отксерить визы из старого паспорта? Спасибо

  Reply
  1. Администратор

   когда придете забирать новый загран, можете у инспектора на выдаче попросить

   Reply
 9. Микола

  Підкажіть , будь ласка, чи потрібна для закордонного паспорту довідка з військкомату якщо 25 років виповнилося пів року тому?

  Reply
 10. Інна

  Підскажіть , будь ласка, була інформація про подешевшання оформлення закордоного паспорту, це правда чи ні?

  Reply
  1. Марина

   добрый день,

   подскажите, пожалуйста, если планируется долгосрочный выезд в США, а срок действия настоящего загран паспорта – 6 месяцев, можно ли начать оформление раньше?
   также в настоящем паспорте прсутствует Шенгенская виза, действующая до 2015 года. Будет ли возможность по ней выехать в Европу. Как это будет происходить – на руках будет два паспорта?
   буду благодарна за ответ!

   Reply
   1. Администратор

    вы можете сейчас оформить новый паспорт и тот оставить как пока еще действующий

    Reply
1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: