Знижки на оформлення закордонного паспорта

На пільги в розмірі держзбору мають право пільговики наступних категорій:

Чорнобильці І, II категорій
Інвалідіи Великої Вітчизняної Війни
Учасники цивільних і Великої Вітчизняної Війни
Інваліді І та II группи

Підстава: Постанова КМУ від 4.06. 2007 р.. № 795, Спільний наказ МВС, Мінфіну та Мінекономіки от 05.10.2007 № 369/1105/336

Оформлення закордонного паспорта проводиться співробітниками служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, діяльність урегурірована значною нормативною базою включаючи Закони Україні, Укази Презедент, Постанова Кабінету міністрів України, укази міністерств і відомств. Нижче наведено перелік основних нормативних актів:

Постанова Кабінету Міністрів України от 26 червня 2007 р. N 858 «Про затвердження ТЕХНІЧНОГО опису та пламенного бланка паспорта громадянина України для віїзду за кордон та Внесення змін до деяки актів Кабінету Міністрів України»

Постанова Кабінету Міністрів України от 24 березня 2004 р.. N 380 «Про внесення змін до Правил оформлення І відачі паспортів громадянина України для віїзду за кордон І проїзніх ДОКУМЕНТІВ дитини, а також їх Тимчасового затримання та вилучення»

Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 21 грудня 2004 року № 1603 «Про затвердження Порядку провадження за заявили про оформлення паспортів громадянина України для віїзду за кордон І проїзніх ДОКУМЕНТІВ дитини»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: